Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Wzmocnione koła przemysłowe do dużych obciążeń Nowy Targ CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła aparaturowe i zestawy kołowe aparaturowe sklep internetowy CASTORS.PL

Koła aparaturowe można opisać jednym zdaniem: niewielkie koło - wysoka nośność.

Wprowadzając do naszej oferty koła aparaturowe wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorstw przemysłowych na niewielkie koła o wysokiej nośności.
Nasz sklep internetowy Castors.pl oferuje koła i zestawy kołowe aparaturowe serii KPDA i KMDA z podwójnymi kołami.

Średnica tych zestawów wynosi 50 lub 75 mm (średnica zewnętrzna koła).

Dzięki zastosowaniu dwóch kół na jednym widelcu (podwójne kółko) możliwe jest uzyskanie bardzo dużej nośności na jeden zestaw kołowy - nawet do 100 kg przy 50 mm średnicy!
Montaż zestawów tego typu odbywa się za pomocą płytki montażowej z otworami na 4 śruby lub przy zestawach wyposażonych w centralny otwór montażowy - na jedną śrubę. Podwójne zestawy kołowe nie występują w wariancie stałym - oferujemy jedynie opcję skrętną lub skrętną z hamulcem.
W naszej ofercie trzy rodzaje kół, których możemy użyć w podwójnym zestawie - z oponką gumową, z oponką poliuretanową oraz opcjonalnie koło bez oponki (polipropylenowe). Zestaw z oponą gumową będzie miał najniższą nośność, a zestaw z oponką poliuretanową - najwyższą.

Przemysł meblowy, gastronomiczny oraz producenci artykułów wyposażenia sklepów to najwięksi odbiorcy tego rodzaju zestawów kołowych.

 

pixel