Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka 50 mm ( znalezione produkty: 38 )

Widok:

Kółka transportowe o średnicy 50mm

 

Poszukujesz idealnych kółek transportowych dla swojego wózka magazynowego, mebli lub maszyn? Nasze małe kółka o średnicy 50 mm są idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb!

Zapewniamy najwyższą jakość produktów, które charakteryzuje wytrzymałość, stabilność i łatwość w obsłudze. Nasze kółka są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia ich niezawodność i długą żywotność. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy na bezawaryjną pracę.

Dzięki naszym kółkom transportowym ułatwisz sobie pracę w magazynie lub w warsztacie, a przemieszczanie ciężkich przedmiotów będzie znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Nasze kółka są bardzo poręczne i nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje wydajnego narzędzia do przemieszczania ciężkich przedmiotów.

Jeśli potrzebujesz kółek, które będą nie tylko solidne i trwałe, ale również łatwe w montażu i obsłudze, to nasze kółka będą dla Ciebie idealnym wyborem! Zapraszamy do naszego sklepu po najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

pixel