Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka ze stopką wysuwaną CASTFSR ( znalezione produkty: 10 )

Widok:

Kółka transportowe zintegrowane z wysuwaną stopką stanowią innowacyjne rozwiązanie umożliwiające łatwe przemieszczanie ciężkich urządzeń takich jak stoły, drukarki wielkoformatowe, maszyny przemysłowe i inne urządzenia, jednocześnie zapewniając ich stabilność podczas pracy. To wyjątkowe połączenie mobilności i stabilności jest szczególnie przydatne w miejscach pracy, gdzie częsta reorganizacja przestrzeni lub dostęp do różnych maszyn jest niezbędny.

Podczas normalnej pracy maszyna stoi stabilnie na stopkach, co zapewnia bezpieczne i niezakłócone użytkowanie. Stopki te są integralną częścią urządzenia i mogą być łatwo unoszone, gdy zachodzi potrzeba przemieszczenia maszyny. Przy pomocy specjalnego pokrętła stopki można szybko podnieść, co umożliwia urządzeniu swobodne przesuwanie się na kółkach.

Obudowa koła wykonana jest ze stopu aluminium, co zapewnia zarówno lekkość, jak i wytrzymałość konstrukcji. Aluminium jest odporne na korozję, co sprawia, że kółka te są idealne do użytku w różnych warunkach, w tym w środowiskach o wysokiej wilgotności czy w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka higiena, jak laboratoria czy zakłady produkcyjne.

Kółko wykonane jest z trwałego nylonu, materiału znanego ze swojej odporności na ścieranie i długiej żywotności. Nylon zapewnia także cichą i płynną pracę koła, co jest istotne w miejscach, gdzie hałas może być problemem, na przykład w biurach czy bibliotekach. Dodatkowo, nylon jest materiałem, który nie rysuje podłóg, co jest istotne w miejscach z delikatnymi powierzchniami.

Montaż tych kółek jest prosty i może być wykonany na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest montaż przy pomocy jednej, centralnej śruby, co jest szybkim i wygodnym rozwiązaniem, gdy maszyna ma już przygotowane miejsce na taką instalację. Drugą opcją jest montaż przy pomocy płytki z czterema otworami, co zapewnia dodatkową stabilność i jest idealne w przypadku urządzeń o większej wadze i wymiarach.

Kółka transportowe zintegrowane z wysuwaną stopką to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka wygodnego sposobu na zwiększenie mobilności urządzeń przy zachowaniu ich stabilności podczas użytkowania. Ich uniwersalność, trwałość i łatwość montażu sprawiają, że są one nieocenionym udogodnieniem w wielu środowiskach pracy.

pixel