Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

CASTORS.PL Katalog produktów - Kółka transportowe i Zestawy kołowe

CASTORS.PL Katalog produktów - Kółka transportowe i zestawy kołowe

 

Zapraszamy do pobrania katalogu kółek transportowych marki Castors.pl - lidera na rynku w tej branży!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim ze względu na szeroki wybór produktów - mamy w ofercie wiele różnych modeli kółek transportowych, które sprawdzą się w różnych sytuacjach i dla różnych zastosowań.

Dodatkowo, w naszym katalogu znajdziesz wygodny podział asortymentu ze względu na tworzywo z jakiego wykonane są kółka, obudowy kół i typ zastosowania. Dzięki temu łatwo znajdziesz produkty, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Naszym atutem są również szczegółowe informacje umieszczone w czytelnych tabelach z parametrami i wymiarami. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie porównać produkty i wybrać te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

Pobierz katalog kółek transportowych marki Castors.pl już teraz i przekonaj się, jak wiele korzyści możesz zyskać dzięki naszej ofercie!

 

Pobierz katalog

 

 

 

 

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

W tym dziale znajdziesz: Kółka do wózków magazynowych. Koła do platform transportowych. Koła do dużych obciążeń i o dużym udźwigu. Koła do kontenerów i mobilnych domów. Małe kółka do dużych obciążeń. Koła o niskim profilu. Kółka obrotowe z hamulcem do wózków i maszyn. Kółka żeliwno-poliuretanowe o dużej nośności.

Małe Kółka koła transportowe czarne duża nośność i zestawy kołowe do duzych obciążeńKółka koła transportowe i zestawy kołowe do duzych obciążeńKółka koła transportowe obrotowe do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła kółka transportowe do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowym do wózka i konteneraKółka koła transportowe do dużych obciążeń do wózka kontenera magazynowegoKółka koła transportowe do dużych obciążeń do wózka i kontenera magazynowegoKółka przemysłowe do średnich obciążeń

W tym dziale znajdziesz Kółka do taczek pompowane i pełne. Koła do taczek stalowo-gumowe z dętką. Kółka do wózków gospodarczych i ogrodowych. Koła stalowo-gumowe. Kółka gumowe szare niebrudzace do podłóg w szpitalach i zakładach spożywczych. Kółka poliamidowe do posadzek przemysłowych.

Koła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacniane

Kółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeń

W tym dziale znajdziesz kółka do aparatury i mebli. Podwójne kółka do platform motocyklowych i innych maszyn.

Kółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOX

W tym dziale znajdziesz kółka i koła nierdzewne w obudowach INOX do przemysłu spożywczego i chemicznego. Koła dla przemysłu morskiego i jachtowego.

Kółka koła nierdzewne w obudowach INOX

Drabiny magazynowe przejezdne z podestemProfesjonalne Drabiny aluminiowe jezdne magazynowe sklepowe

 

pixel