Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka transportowe 50 kg

Kółka transportowe 50 kg do wózków magazynowych, mebli oraz urządzeń.

 

Potrzebujesz wytrzymałych i niezawodnych kółek do transportu wózków magazynowych, mebli czy maszyn? Nasze kółka transportowe to doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb!

Każde kółko ma nośność aż 50 kg i jest wykonane z solidnych materiałów, zapewniających jego trwałość i niezawodność. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością przemieszczać ciężkie przedmioty, bez obaw o ich zniszczenie lub uszkodzenie.

Nasze kółka transportowe są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu możesz je szybko i sprawnie zamontować na swoim wózku czy maszynie. Ich konstrukcja pozwala na płynne i precyzyjne poruszanie się, co znacznie ułatwia pracę w magazynie czy na produkcji.

Bezpieczeństwo Twoich pracowników jest dla naszej firmy priorytetem, dlatego nasze kółka transportowe są trwałe i wytrzymałe, co pozwala na bezpieczne przemieszczanie ciężkich przedmiotów na terenie magazynu czy hali produkcyjnej.

Nie czekaj, zamów już dzisiaj nasze kółka transportowe o nośności 50 kg i ciesz się ich wygodą i niezawodnością podczas pracy!

 

Kółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeń

W tym dziale znajdziesz: Kółka do wózka transportowego do niedużych obciążeń. Kółka do aparatury i mebli. Podwójne kółka do platform motocyklowych i innych maszyn.

Kółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń

 

pixel