Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka obrotowe do dużych obciążeń

Kółka obrotowe do dużych obciążeń - koła żeliwne i aluminiowe z oponką poliuretanową lub gumową.

W tym dziale znajdziesz: Kółka do wózka transportowego. kółka do wózka magazynowego. Koła do platform transportowych. Koła do dużych obciążeń i o dużym udźwigu. Koła do kontenerów i mobilnych domów. Małe kółka do dużych obciążeń. Koła o niskim profilu. Kółka obrotowe z hamulcem do wózków i maszyn. Kółka żeliwno-poliuretanowe o dużej nośności.

Małe Kółka koła transportowe czarne duża nośność i zestawy kołowe do duzych obciążeńKółka koła transportowe i zestawy kołowe do duzych obciążeńKółka koła transportowe obrotowe do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła kółka transportowe do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowym do wózka i konteneraKółka koła transportowe do dużych obciążeń do wózka kontenera magazynowegoKółka koła transportowe do dużych obciążeń do wózka i kontenera magazynowego

 

Kółka obrotowe do dużych obciążeń to urządzenia, które umożliwiają przemieszczanie ciężkich ładunków w różnych kierunkach.

Oto kilka właściwości kółek obrotowych do dużych obciążeń:  • Wysoka nośność - kółka obrotowe do dużych obciążeń mają bardzo dużą nośność, co pozwala na przemieszczanie ładunków o dużej wadze.
  • Wysoka odporność na zużycie - kółka obrotowe do dużych obciążeń wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości, które są odporne na zużycie i uszkodzenia.
  • Różne rozmiary - kółka obrotowe do dużych obciążeń są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do potrzeb danego ładunku i miejsca pracy.
  • Różne materiały - kółka obrotowe do dużych obciążeń mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, stal, aluminium, brąz czy mosiądz, co pozwala na dostosowanie ich do specyficznych potrzeb.
  • Łatwe przemieszczanie - dzięki kółkom obrotowym do dużych obciążeń łatwiej jest przemieszczać ciężkie ładunki, co zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapobiega urazom pracowników.
  • Łatwe sterowanie - kółka obrotowe do dużych obciążeń pozwalają na łatwe sterowanie kierunkiem przemieszczania ładunków, co ułatwia prace magazynowe i transportowe.
  • Redukcja hałasu - kółka obrotowe do dużych obciążeń mogą być wyposażone w specjalne hamulce i elementy amortyzujące, co pozwala na zmniejszenie hałasu podczas przemieszczania ładunków.
pixel