Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Podstawy antywibracyjne PAULSTRADYN PAULSTRA ( znalezione produkty: 1 )

Widok:

Produkty PAULSTRADYN

Podstawa antywibracyna Paulstradyn - Paulstra Industry


Charakterystyka Techniczna

Produkty PAULSTRADYN wyróżniają się wyjątkową skutecznością i niezawodnością w redukcji wibracji oraz ochronie przed korozją. Zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i trwałości w wymagających warunkach przemysłowych. Poniżej znajdziesz szczegółową charakterystykę techniczną tych produktów:

Wykonane z gumy i metalu Siltech: Produkty PAULSTRADYN są zbudowane z połączenia gumy i metalu Siltech, co zapewnia doskonałą wytrzymałość oraz elastyczność. Dzięki temu są one zdolne do skutecznego tłumienia wibracji i absorbowania energii mechanicznej.

Niska częstotliwość: Produkty te działają efektywnie w niskim zakresie częstotliwości, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla maszyn i urządzeń pracujących w różnych warunkach obciążenia.

Redukcja wibracji o ponad 90% przy 1500 rpm (25 Hz): Dzięki zaawansowanej technologii konstrukcji, produkty PAULSTRADYN są w stanie zredukować wibracje o ponad 90% przy prędkości 1500 obrotów na minutę (25 Hz). To znacząco poprawia komfort pracy oraz wydłuża żywotność urządzeń.

500 godzin ochrony przed mglą solną: Produkty PAULSTRADYN oferują imponującą odporność na korozję, potwierdzoną 500 godzinami ochrony w testach mgły solnej. To sprawia, że są one idealne do użytku w trudnych warunkach środowiskowych, gdzie ochrona przed korozją jest kluczowa.

Produkty PAULSTRADYN to synonim niezawodności i efektywności w redukcji wibracji oraz ochronie przed korozją. Wybierając nasze rozwiązania, inwestujesz w trwałość i niezawodność swoich urządzeń.

PAULSTRADYN PARAMETRY PODSTAW ANTYWIBRACYJNYCH

Zapraszamy do przesyłania zapytań dotyczących ceny i dostępności produktów Paulstradyn. Sprowadzamy na zamówienie wybrany typ i ilość. Zapraszamy do kontaktu 531352330

pixel