Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła zamienne do platformowych wózków transportowych Tczew CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

W dzisiejszych czasach, w większości firm oraz instytucji, ciężko wyobrazić sobie pracę bez różnego rodzaju wózków magazynowych czy transportowych. Aby móc swobodnie i bezpiecznie przemieszczać przedmioty o dużej wadze i gabarytach, potrzebne są kółka o dużych nośnościach, które będą trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych kółek do dużych obciążeń do firm i instytucji z Tczewa. Oferujemy szeroki wybór kółek, które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej intensywnej pracy w magazynach i halach produkcyjnych. Nasze kółka charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, co gwarantuje bezpieczne i sprawnie działanie wózków transportowych.

W naszym asortymencie znajdują się kółka o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu mamy pewność, że każdy klient znajdzie u nas produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wszystkie nasze kółka są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia niezawodność i długą żywotność.

Wysyłka naszych kółek do firm i instytucji z Tczewa odbywa się sprawnie i szybko. Korzystamy z różnych form dostawy, takich jak kurier lub własny transport. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że zamówione kółka dotrą do klienta w najszybszym możliwym czasie. Dodatkowo, nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego kółka do swojego wózka czy maszyny.

Montaż i obsługa naszych kółek są bardzo łatwe i proste, dzięki czemu użytkownik bez trudu zamontuje kółka na swoim wózku lub maszynie. Nasze kółka są nie tylko trwałe i bezpieczne, ale również wygodne w codziennym użytkowaniu.

Podsumowując, nasza firma oferuje wysokiej jakości kółka do dużych obciążeń, które są niezwykle wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. Dostarczamy je do firm i instytucji z Tczewa, zapewniając szybką i sprawną wysyłkę. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze odpowiedniego kółka. Dzięki łatwości w montażu i obsłudze, nasze kółka są wygodne i bezproblemowe w codziennej pracy.

 

 

Koła pneumatyczne CASTORS

Kolejnym produktem w asortymencie naszego sklepu CASTORS są koła pneumatyczne. Są one idealnym rozwiązaniem w warunkach gdzie wózek lub inny sprzęt transportowy porusza się po nierównych lub nieutwardzonych powierzchniach. Występują w średnicach 220 oraz 260 mm, które przeznaczone są do wózków transportowych dwukołowych tzw. młynarek oraz do wózków transportowych czterokołowych jako zestawy kołowe na widelcach skrętnych i stałych (brak hamulca). Wózek transportowy wyposażony w takie koła jest doskonale przystosowany do poruszania się po nierównych czy grząskich powierzchniach dzięki szerokiemu i głębokiemu bieżnikowi. Koła przeznaczone stricte do taczek mają średnicę fi 400 mm. Wszystkie typy kół pneumatycznych wyposażone są w łożyska kulkowe, dzięki temu opory toczenia są niewielkie.

pixel