Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Bezpieczne koła i kółka transportowe dla przemysłu Malbork CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych modeli kół i zestawów kołowych przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego. Zastosowanie kół w produktach meblarskich takich jak kontenery meblowe, biurka, szafy przesuwne, regały czy fotele obrotowe pozwala na ich łatwe przemieszczanie po różnych powierzchniach. Kółka meblowe są wyposażone w oponki gumowe niebrudzące, ale oferujemy także wersje bez oponek. Aby sprostać różnym wymaganiom produkcyjnym wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wachlarz możliwości w kategorii mocowań stosowanych w kołach. Najbardziej popularne mocowania to między innymi: trzpienie gwintowane m8x16mm, m10x20mm, trzpienie gładkie-zatrzaskowe m8 i m10, m11, płytki mocujące jak i również otwory centralne pod konkretny wymiar średnicy śruby(przeważnie m8, m10, m12). Szeroki wybór średnic kółek i zestawów kołowych meblowych powoduje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt(zakres średnic od 17mm do 125mm)

Kolorystyka kółek meblowych jest, również bardzo szeroka począwszy od standardowych czarnych po różne kolory transparentne jak i również w kolorze aluminium, chromu i w różnych odcieniach drewna.

 

Koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń to specjalne urządzenia, które pozwalają na łatwe przemieszczanie ciężkich ładunków w różnych kierunkach. Są one niezwykle przydatne w wielu branżach, takich jak przemysł, budownictwo, transport czy logistyka. Oto kilka ważnych informacji na temat kół i zestawów kołowych obrotowych do dużych obciążeń:

  • Konstrukcja - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń składają się z kilku elementów, takich jak obręcz, łożyska, osie i elementy zabezpieczające. Konstrukcja tych urządzeń musi być bardzo solidna, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas przemieszczania ciężkich ładunków.
  • Nośność - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń mają bardzo dużą nośność, co umożliwia przemieszczanie ładunków o dużej wadze. Nośność tych urządzeń zależy od wielu czynników, takich jak wielkość, materiał i konstrukcja.
  • Materiały - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, aluminium, tworzywa sztuczne czy gumy. Wybór materiału zależy od specyficznych potrzeb i wymagań danego ładunku oraz warunków, w jakich będą używane.
  • Hamulce - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń mogą być wyposażone w specjalne hamulce, które pozwalają na zatrzymanie urządzenia w wybranym miejscu. Hamulce te zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy z ciężkimi ładunkami.
  • Różne rozmiary - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do specyficznych potrzeb danego ładunku oraz do warunków, w jakich będą używane.
  • Łatwe przemieszczanie - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń umożliwiają łatwe przemieszczanie ciężkich ładunków, co ułatwia pracę i zmniejsza ryzyko uszkodzeń i urazów.
  • Redukcja hałasu - koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń mogą być wyposażone w specjalne elementy amortyzujące, które zmniejszają hałas podczas przemieszczania ładunków.

Koła i zestawy kołowe obrotowe do dużych obciążeń są niezwykle przydatne w wielu branżach.

 

Polecane
pixel