Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła obrotowe skrętne z hamulcem Sopot CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Firma Castors na Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli 2022 w Poznaniu

Firma Castors zaprezentowała na swoim stoisku targowym w ramach Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli w Poznaniu szeroką ofertę kół i zestawów kołowych dla przemysłu meblowego. W dniach od 12 do 15 września 2022firma pokazała liczne produkty, które przykuwały uwagę odwiedzających, m.in. produkty włoskiej firmy Stampmatic, która cieszy się wspaniałą renomą pośród producentów mebli nietypowych, szczególnie tych wyróżniających się różnorodną kolorystyką. Oferowane produkty są dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Zainteresowaniem ze strony odwiedzających cieszyły się również koła stosowane w standardowych meblach oraz łóżek hotelowych.

 

Kółka obrotowe to niezbędny element każdego wózka magazynowego, który umożliwia łatwe i płynne przemieszczanie się po powierzchni magazynu lub hali produkcyjnej. Istnieje wiele różnych rodzajów kółek obrotowych, które są dostępne na rynku, a wybór odpowiedniego typu kółek zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj podłoża, obciążenie, a także sposób użytkowania wózka magazynowego.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów kółek obrotowych są kółka poliuretanowe. Są one wykonane z poliuretanu, co daje im dużą wytrzymałość na ścieranie i odkształcenia. Kółka poliuretanowe są również wodoodporne i odporne na wiele substancji chemicznych, co sprawia, że są one idealne dla zastosowań w magazynach, gdzie występują różnego rodzaju ciecze i substancje. Ponadto, kółka poliuretanowe są bardzo ciche podczas użytkowania i nie uszkadzają podłogi, co jest szczególnie ważne w przypadku podłóg wrażliwych na zarysowania.

Innym popularnym rodzajem kółek obrotowych są kółka gumowe. Są one wykonane z gumy, co zapewnia doskonałą przyczepność i przyczynia się do zwiększenia stabilności wózka magazynowego. Kółka gumowe są również elastyczne i zapewniają doskonałą amortyzację, co pomaga zmniejszyć drgania i wibracje podczas przemieszczania się wózka po nierównej powierzchni. Kółka gumowe są zazwyczaj stosowane w magazynach, gdzie wymagana jest duża trwałość i przyczepność, np. w magazynach składowych z ciężkimi i nieporęcznymi towarami.

Kolejnym rodzajem kółek obrotowych są kółka z tworzywa sztucznego. Są one wykonane z materiałów syntetycznych, takich jak nylon lub polipropylen, co zapewnia wysoką wytrzymałość na ścieranie i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Kółka z tworzywa sztucznego są zazwyczaj stosowane w magazynach, gdzie przemieszczanie się wózków magazynowych po gładkich i równych powierzchniach jest kluczowe.

 

Zapraszamy firmy z Sopotu i okolic do skorzystania z naszych usług dostarczania kółek obrotowych do dużych obciążeń. Jako lider w branży oferujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, zapewniając wysokiej jakości produkty i szybką dostawę.

Nasze kółka obrotowe do dużych obciążeń są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają bezpieczne i niezawodne przemieszczanie ciężkich ładunków. Dzięki różnym rozmiarom i materiałom, nasze kółka obrotowe mogą być dopasowane do specyficznych potrzeb Twojego biznesu.

Nasza firma oferuje również szeroki wybór akcesoriów, takich jak hamulce, amortyzatory i blokady kierunku, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność Twojego magazynu lub hali produkcyjnej.

Nasza dostawa jest szybka i niezawodna, a nasi klienci zawsze otrzymują pełne wsparcie techniczne i doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań dla ich biznesu. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu i zawsze dba o zadowolenie naszych klientów.

 

 

pixel