Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła z łożyskiem w obudowie metalowej dla przemysłu Gdynia CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy komplety kół aparaturowe CASTORS 

Małe gabaryty - duża nośność.

W przemysłowych urządzeniach transportowych często zachodzi potrzeba stosowania kół i zestawów kołowych o wysokiej nośności, ale niewielkich gabarytach.
Firma Castors wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do swojego szerokiego asortymentu aparaturowe zestawy kołowe serii KMDA i KPDA.

Cechą szczególną tych zestawów są niskie średnice kół: 50 i 75 mm.
Drugą istotną cechą jest umieszczenie dwóch kół na jednej piaście. Z podwójnym kołem na jednym widelcu możliwe jest uzyskanie wysokiej nośności rzędu 100 kg przy jedynie 50 mm średnicy koła.

Montaż kół tego typu odbywa się tradycyjnie - za pomocą płytki montażowej z 4 otworami na śruby lub montaż otworowy za pomocą centralnie umieszczonego gwintowanego otworu montażowego. Kółka podwójne nie występują w opcji stałej, a jedynie obrotowej i obrotowej z hamulcem.

Oferujemy 3 różne rodzaje kół: z oponką gumową, poliuretanową oraz opcjonalnie z kołem bez oponki (koło polipropylenowe). Najwyższą nośność zestawu kołowego otrzymamy stosując koła z oponą poliuretanową, a najniższą z użyciem kół gumowych.

Przemysł meblowy, gastronomiczny oraz producenci artykułów wyposażenia sklepów to najwięksi odbiorcy tego rodzaju zestawów kołowych.

 

Jeśli potrzebujesz koła przemysłowego do swojej firmy w Gdyni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy doświadczonym dostawcą kół i kółek przemysłowych, oferującym wysoką jakość produktów oraz szybki czas dostawy.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju koła przemysłowe, w tym koła do wózków transportowych, koła do maszyn przemysłowych, koła do podnośników, koła do mebli przemysłowych oraz koła do dużych obciążeń dla przemysłu i ciężkich wózków transportowych. Wszystkie nasze koła wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

Zamawiając koła przemysłowe u nas, możesz liczyć na szybką i bezpieczną dostawę bezpośrednio do Twojego miejsca pracy w Gdyni. Nasz zespół specjalistów służy także fachową pomocą przy doborze odpowiednich kół do Twoich potrzeb, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić koła przemysłowe do swojej firmy w Gdyni. Oferujemy solidną jakość i szybki czas dostawy, aby sprostać Twoim wymaganiom i potrzebom biznesowym.

 

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza oferta kół transportowych. Oferujemy ponad 2000 różnych rodzajów kół transportowych, co pozwala nam na dopasowanie koła do każdego zastosowania. W naszej ofercie znajdziesz koła poliamidowe, koła żeliwne, koła aluminiowo-poliuretanowe, koła stalowo-gumowe i wiele innych.

Nasze koła wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Stawiamy na jakość naszych produktów, aby zapewnić Państwu satysfakcję z naszych usług.

Jesteśmy doświadczonym dostawcą kół transportowych dla firm produkcyjnych i magazynów logistycznych w Gdyni i okolicach. Dzięki szybkiej dostawie bezpośrednio do Twojego miejsca pracy, możesz mieć pewność, że dostarczone kółka będą gotowe do użytku od razu po otrzymaniu przesyłki.

Jeśli potrzebujesz kół transportowych do swojego zakładu lub magazynu w Gdyni, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół specjalistów służy fachową pomocą przy doborze odpowiedniego koła do Twojego zastosowania, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo pracy.

 

Jeśli potrzebujesz koła transportowego do dużych obciążeń do swojego zakładu lub magazynu w Gdyni, możemy zaoferować Ci dostawę w ciągu 48 godzin. Jesteśmy świadomi, że czas jest dla Ciebie ważny, dlatego staramy się dostarczać nasze produkty jak najszybciej.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje kół transportowych do dużych obciążeń, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i niezawodność w czasie użytkowania. Oferujemy koła poliamidowe, żeliwne, aluminiowo-poliuretanowe, stalowo-gumowe i wiele innych.

Zamawiając koła transportowe u nas, możesz mieć pewność, że dostarczone produkty spełnią Twoje wymagania i potrzeby biznesowe. Nasz zespół specjalistów służy także fachową pomocą przy doborze odpowiednich kół do Twojego zastosowania, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić koła transportowe do swojego zakładu lub magazynu w Gdyni. Oferujemy szybką i bezpieczną dostawę w ciągu 48 godzin, aby sprostać Twoim potrzebom i wymaganiom biznesowym.

 

 

 

 

 

 

pixel