Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Wytrzymałe gumowe koła do paleciaków Krosno CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

KOŁA Z OPONKAMI Z NIEBRUDZĄCEJ ELASTYCZNEJ GUMY CASTORS

Chcąc maksymalnie obniżyć poziom hałasu pracy doskonałym rozwiązaniem są koła wyposażone w elastyczną oponkę z niebrudzącej gumy. Tego typu koła są doskonałym rozwiązaniem do wózków czy platform jezdnych, ponieważ wykazują się wytrzymałością i łatwością manewrowania oraz znakomitą absorpcją drgań.

Koła oferowane przez sklep Castors.pl serii POGES posiadają piasty wykonane z poliamidu i oponkę z termoplastycznej niebrudzącej gumy. Koła o średnicach od 75 do 125 mm wyposażone są w pojedyncze łożysko kulkowe z osłonkami, a w zakresie średnic 160 - 200 mm w dwa łożyska kulkowe.  Koła z oponkami gumowymi mogę pracować w zakresie temperatur od  -20 C do + 60 C. Koła serii POGES idealnie sprawdzają się na powierzchniach typu -gres, terakota , lastriko itp.

pixel