Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Zestawy kołowe aparaturowe gumowa opona Łuków CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa

Koła i zestawy należące do tej grupy świetne sprawdzają się w przemyśle meblarskim gdzie sprawują ważną funkcję, nie tylko konstrukcyjną, ale i dekoracyjną. Łatwe przemieszczanie mebli, foteli obrotowych na powierzchniach twardych możliwe jest dzięki wersji z oponkami, a na powierzchniach miękkich dzięki wersji bez oponek.
Oferujemy kilka sposobów mocowania: kółka z trzpieniami gwintowanymi, zatrzaskowymi oraz mocowanie na płytkę. Średnica dostępnych kółek to od 17mm do 125mm.
Istotną kwestią w przypadku kół i zestawów kołowych stosowanych meblarstwie jest design, gdyż jak już wcześniej wspominano pełnią one nie tylko funkcję konstrukcyjną, ale i dekoracyjną. Oferujemy wiele różnych wariantów kolorystycznych (transparentne, aluminium, czarne, białe, chromowane). Firma Castors posiada w swojej ofercie zarówno kółka, zestawy kołowe oraz rolki jezdne do standardowych zastosowań np. kontenery meblowe, fotele obrotowe, szafy przesuwne itp.) Posiadamy, również koła i zestawy kołowe do indywidualnych zastosowań przy nietypowych projektach architektów.

 

 

pixel