Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Sklep z kołami przemysłowymi i magazynowymi do paleciaków Świecie CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy przemysłowe z firmy CASTORS w różnych gałęziach przemysłu

Naszym głównym asortymentem są koła i zestawy kołowe przeznaczone do zastosowania w urządzeniach transportu wewnętrznego tzn. platformy jezdne, wózki magazynowe itp. Oferujemy m.in. bieżnikowane koła pneumatyczne z oponą i zaworkiem używane w taczkach. Koła, które oferuje Castors mają zastosowanie również w przemyśle spożywczym - koła poliamidowe i nierdzewne, włókienniczym - koła z osłonami przeciwwłókiennymi, przemysł metalowy i branża budowlana - koła z oponami poliuretanowymi do wysokich obciążeń, w wyrobach medycznych i labolatoryjnych - koła aparaturowe, do gastronomii i rolnictwa.

W naszej ofercie można znaleźć też koła i zestawy kołowe meblowe o designerskich, cieszących oko kształtach dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Ten typ kół ma szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim.

 

pixel