Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła i zestawy kołowe skrętne lub z hamulcem Brodnica CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych modeli kół i zestawów kołowych przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego. Zastosowanie kół w produktach meblarskich takich jak kontenery meblowe, biurka, szafy przesuwne, regały czy fotele obrotowe pozwala na ich łatwe przemieszczanie po różnych powierzchniach. Kółka meblowe są wyposażone w oponki gumowe niebrudzące, ale oferujemy także wersje bez oponek. Aby sprostać różnym wymaganiom produkcyjnym wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wachlarz możliwości w kategorii mocowań stosowanych w kołach. Najbardziej popularne mocowania to między innymi: trzpienie gwintowane m8x16mm, m10x20mm, trzpienie gładkie-zatrzaskowe m8 i m10, m11, płytki mocujące jak i również otwory centralne pod konkretny wymiar średnicy śruby(przeważnie m8, m10, m12). Szeroki wybór średnic kółek i zestawów kołowych meblowych powoduje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt(zakres średnic od 17mm do 125mm)

Kolorystyka kółek meblowych jest, również bardzo szeroka począwszy od standardowych czarnych po różne kolory transparentne jak i również w kolorze aluminium, chromu i w różnych odcieniach drewna.

 

pixel