Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka skrętne do wózków i mebli Bolesławiec CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

Zestawy dla przemysłu motoryzacyjnego elastycznymi oponami poliuretanowymi

W kategorii zestawów kołowych i kółek wyposażonych w elastyczne opony znajdą Państwo dostępne już wcześniej koła model ALGE, ale również nowy rodzaj kół skrętnych typu WTE. W naszym asortymencie niezmienną popularnością cieszą się uniwersalne koła POGES.

Koła z elastycznymi oponami to znakomita alternatywa dla zestawów z kołem poliamidowym POB, w naszym sklepie w ramach nowej oferty dostępnych jest wiele modelu i wariantów tych kół.

Poniżej rozpiska jak prezentują się parametry poszczególnych zestawów w zależności od rodzaju wybranego koła:

- średnica koła: 80 - 250 mm

- nośność 80 - 250 kg

- łożysko kulkowe

Oprócz zwykłych kół poliuretanowych możemy również zaoferować Państwu koła z tzw. miękkim poliuretanem, który jest często stosowany w transporcie wewnętrznym w przemyśle motoryzacyjnym, tzn. nie tylko fabryki samochodów, ale także podzespołów.
Te koła łączą w sobie cechy modeli kół wykonanych z elastycznej gumy i poliuretanu.

pixel