Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła i kółka do mebli i łóżek Oława CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

ZESTAWY KOŁOWE Z OPONĄ Z NIEBRUDZĄCEJ GUMY W OFERCIE SKLEPU CASTORS.PL

Klienci często zwracają się do nas z prośbą o polecenie kół, które zapewnią odpowiednio dużą nośność przy jednoczesnym minimalnym poziomie hałasu pracy urządzenia. Lata doświadczeń i usatysfakcjonowanych nabywców pokazały, że idealną propozycją w tej sytuacji są koła z elastycznej, niebrudzącej gumy. Aby sprostać dużemu zainteresowaniu produktami tego typu spieszymy z wyjaśnieniem dlaczego te koła podlegają naszej szczególnej rekomendacji.

  • duża odporność
  • łatwość manewrowania
  • dobra absorpcja drgań
  • znaczące obniżenie poziomu hałasu
  • niebrudząca powierzchnia

Koła serii POGES znajdujące się w ofercie naszej firmy CASTORS to poliamidowa piasta razem z oponą termoplastyczną wykonaną z niebrudzącej gumy.

Koła z tej serii w zakresie średnic fi 75 do 125 posiadają jedno łożysko kulkowe w osłonie, natomiast koła w średnicach 160 - 200 fi wyposażone są w podwójne łożysko. Zakres temperaturowy używalności kół gumowych POGES to od -20 stopni Celsjusza do +60. Idealnie sprawdzają się na powierzchniach typu gres, terakota , lastriko i na powierzchniach o podobnej strukturze.

pixel