Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła w obudowach ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego Nysa CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa w sklepie Castors

Jeśli od swoich mebli wymagasz łatwego i szybkiego przemieszczania po różnych powierzchniach, zarówno twardych jak i miękkich to zastosuj koła meblarskie dostępne w naszej ofercie.

W naszej ofercie koła z różnymi sposobami mocowań: kółka z trzpieniami gwintowanymi, zatrzaskowymi jak i również z mocowaniem na płytkę.

Nasze koła dostępne są w średnicach 17 mm oraz 125 mm.

Oprócz spełniania wysokich wymagań technicznych i wysokiej kultury pracy, nasze koła to również ciekawy i nowatorski design nadzorowany przez projektantów. Szeroka paleta kolorów dostępnych w naszej ofercie pozwala na idealny dobór barwy do reszty wyposażenia wnętrza.

Sklep internetowy Castorsposiada w swoim asortymencie zarówno koła, zestawy kołowe oraz rolki jezdne do standardowych zastosowań np. kontenery meblowe, fotele obrotowe, szafy przesuwne itp.) Posiadamy, również koła i zestawy kołowe do indywidualnych zastosowań przy nietypowych projektach architektów.

pixel