Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła meblowe do krzeseł i foteli obrotowych Kędzierzyn-Koźle CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Sklep Castors w Europie

Sklep internetowy Castors prowadzi swoją działalność w Polsce, ale nie oznacza to, że naszych produktów nie możesz nabyć w innych częściach Europy! Wysyłamy koła i zestawy kołowe do wszystkich krajów europejskich. Dzięki uczestnictwu w w wielu imprezach targowych udało nam się zdobyć nowe rynki w Europie gdzie cieszymy się dużą popularnością. 

Nasz sklep oraz aktualne informacje o nim dostępne są w 3 różnych wersjach językowych co ułatwia zakup cudzoziemcom. 

Jeśli potrzebujesz konsultacji lub pomocy w zakupie skontaktuj się z naszą obsługą, a my pomożemy Ci w doborze odpowiednich produktów!

Dzięki zintegrowanemu systemowi zamówień jesteśmy w stanie realizować je bardzo szybko. Jeśli zamówiony produkt jest dostępny na magazynie to w przeciągu kilku dni znajduje się u klienta. Realizujemy transport za pomocą przesyłek kurierskich na terenie całej Europy. 

pixel