Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła magazynowe i transportowe z tworzywa sklep Gniezno CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

 

Koła z nalewanym bieżnikiem poliuretanowym typ ALGE i ALPU

Nowością w naszej ofercie są koła z nalewanym bieżnikiem poliuretanowym. Skomplikowany proces technologiczny produkcji tych kół pozwala na wytworzenie materiału odpowiedniego do stosowania w przypadku bardzo dużych obciążeń i w trudnych warunkach pracy.


Jest to materiał bardzo odporny na ścieranie, odbarwienia oraz nie brudzi podłoża. Cechuje się wysoką twardością co sprawia, że jest bardzo odporny na odkształcenia. 

Twardość bieżnika poliuretanowego to 92° w skali Shore’a.

W ofercie dwa warianty kół z nalewanym bieżnikiem: ALPU - piasta aluminiowa i ZPU - piasta żeliwna.

Łożysko w tych kołach to łożysko kulkowe, a piasta jest żebrowana dla zwiększenia nośności.

Zestawy kołowe ALPU i ALGE stosowane są do przenoszenia bardzo dużych obciążeń i maksymalnie mogą przenosić nawet kilka ton.

pixel