Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka i zestawy kołowe warsztatowe do szaf metalowych Elbląg CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

 

Witamy na naszej stronie!

Serdecznie witamy Naszych klientów!

Stworzyliśmy ten wpis, by zapoczątkować serię publikacji i zachęcić Państwa do zapoznania się z ciekawą tematyką dotyczącą oferowanych przez nas produktów, tzn. funkcjonowania transportu wewnętrznego, opisu produktów, poradników doboru odpowiednich kół czy widelców. Znajdą tutaj Państwo również aktualności dotyczące nowego asortymentu oraz opisy poszczególnych kategorii zestawów kołowych.

Zestawy kołowe i koła są elementem koniecznym do poprawnego działania wszystkich typów ręcznych urządzeń jezdnych jak i mechanicznych, używanych w praktycznie każdym sektorze przemysłowym, m.in. wózki widłowe i paletowe, rusztowania, spawarki, meble, regały czy wózki transportowe. W związku ze stale zwiększającym się asortymentem i popytem na nasz produkt, chcemy by nasze publikacje stanowiły dla Państwa przewodnik oraz pomogły w dokonaniu trafnych decyzji zakupowych.

Na bieżąco będziemy publikować wpisy na temat charakterystyki poszczególnych typów kół i zestawów, by przybliżyć ich zastosowanie oraz charakterystykę. Opiszemy takie parametry jak użyte materiały, rodzaje kół, widelców oraz branże i środowiska, w których najlepiej realizują swoje zadania. Opublikujemy również dane i parametry techniczne. Zapoznanie się z tymi artykułami pomoże w odpowiedziach na pytania typu: "Jakiego koła potrzebuję?", "Jaka średnica koła jest potrzebna?", "Jak obliczyć nośność koła?". 

pixel