Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła sterowe do urządzeń magazynowych i transportowych Zabrze CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy komplety kół aparaturowe CASTORS 

Małe gabaryty - duża nośność.

W przemysłowych urządzeniach transportowych często zachodzi potrzeba stosowania kół i zestawów kołowych o wysokiej nośności, ale niewielkich gabarytach.
Firma Castors wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do swojego szerokiego asortymentu aparaturowe zestawy kołowe serii KMDA i KPDA.

Cechą szczególną tych zestawów są niskie średnice kół: 50 i 75 mm.
Drugą istotną cechą jest umieszczenie dwóch kół na jednej piaście. Z podwójnym kołem na jednym widelcu możliwe jest uzyskanie wysokiej nośności rzędu 100 kg przy jedynie 50 mm średnicy koła.

Montaż kół tego typu odbywa się tradycyjnie - za pomocą płytki montażowej z 4 otworami na śruby lub montaż otworowy za pomocą centralnie umieszczonego gwintowanego otworu montażowego. Kółka podwójne nie występują w opcji stałej, a jedynie obrotowej i obrotowej z hamulcem.

Oferujemy 3 różne rodzaje kół: z oponką gumową, poliuretanową oraz opcjonalnie z kołem bez oponki (koło polipropylenowe). Najwyższą nośność zestawu kołowego otrzymamy stosując koła z oponą poliuretanową, a najniższą z użyciem kół gumowych.

Przemysł meblowy, gastronomiczny oraz producenci artykułów wyposażenia sklepów to najwięksi odbiorcy tego rodzaju zestawów kołowych.

pixel