Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Wytrzymałe przemysłowe zestawy kołowe Sieradz CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Zestawy kołowe dla przemysłu motoryzacyjnego z elastycznymi oponkami poliuretanowymi

W tym dziale oferujemy wcześniej już dostępne koła ALGE ale też nowy rodzaj kół WTE. W naszej ofercie również znajdziecie Państwo popularne koła model POGES.

Niedawno poszerzyliśmy nasz katalog o ofertę kół i zestawów z elastycznymi oponkami, które są doskonałą alternatywą dla kół poliamidowych.

Parametry poszczególnych zestawów w zależności od rodzaju zastosowanego koła są bardzo różne:

– średnica kół  zawiera się w zakresie od 80 do 250 mm,

– nośność wynosi od minimum 90 kg do max. 500 kg.

– wszystkie rodzaje kół są wyposażone w łożysko kulkowe.

 

Możemy dodatkowo zaproponować koła z miękkim poliuretanem, bardzo często stosowane w transporcie wewnętrznym, szczególnie w motoryzacji. Znajdziemy je w takich miejscach jak fabryki samochodów lub podzespołów.

 

pixel