Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła stalowo-gumowe do wózków magazynowych i transportowych Pruszków CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa

Zestawy kołowe i kółka dla produktów meblarskich takich jak biurka, regały, szafy przesuwne, fotele obrotowe itp. umożliwiają sprawne i łatwe przemieszczanie na powierzchniach twardych jak i miękkich. W kołach tego rodzaju można zastosować nie pozostawiające śladu opony gumowe jak i również wariant bez oponek. Szeroka gama mocowań stosowanych w kołach do mebli pozwala dopasować je do różnych potrzeb produkcyjnych. Najpopularniejsze rodzaje mocowania to między innymi: trzpienie gwintowane M8x16mm, M10x20mm, trzpienie gładkie-zatrzaskowe M8 i M10, M11, płytki mocujące jak i również otwory centralne pod konkretny wymiar średnicy śruby (przeważnie M8, M10, M12). Szeroki asortyment naszego sklepu to gwarancja, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie (zakres średnic od 17 mm do 125 mm).

Oferujemy również atrakcyjny wybór pod względem kolorystyki kół meblowych. Wybrane modele znajdziecie Państwo w kolorach chromu, srebra, klasycznej czerni, ale też w różnych odcieniach imitacji drewna.

pixel