Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła do trudnych warunków produkcyjnych Grajewo CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Zestawy dla przemysłu motoryzacyjnego elastycznymi oponami poliuretanowymi

Dział kół i zestawów z elastycznymi oponami oferuje znane i dostępne już wcześniej koła typu ALGE, ale również nowy rodzaj kół WTE. Oferujemy również koła typu POGES.

W ostatnim czasie zdecydowanie poszerzyliśmy nasz asortyment, w tym ofertę kół z elastycznymi oponami, które są ciekawą alternatywą dla zestawów z kołem poliamidowym.

Poniżej rozpiska jak prezentują się parametry poszczególnych zestawów w zależności od rodzaju wybranego koła:

- średnica koła: 80 - 250 mm

- nośność 80 - 250 kg

- łożysko kulkowe

Oprócz zwykłych kół poliuretanowych możemy również zaoferować Państwu koła z tzw. miękkim poliuretanem, który jest często stosowany w transporcie wewnętrznym w szeroko rozumianym przemyśle motoryzacyjnym, tzn. nie tylko fabryki samochodów, ale także podzespołów.
Charakterystyczną cechą takich kół jest połączenie właściwości kół z elastycznej gumy i poliuretanu.

pixel