Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła aluminiowo-poliuretanowe w obudowach obrotowych z hamulcem, stałych i skrętnych.

2021-03-26

Koła aluminiowo-poliuretanowe w obudowach obrotowych z hamulcem, stałych i skrętnych.

 

Polecamy profesjonalne kółka przemysłowe aluminiowo-poliuretanowe w obudowach o dużej nośności od 200-800 kg. Mocna i solidna konstrukcja doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pracy. Szczególnie ceniona jest cicha praca mechanizmu i łatwość przetaczania dużych ciężarów. Koła znajdują zastosowanie w produkcji wózków magazynowych, produkcyjnych i transportowych, a także wykorzystywane są w centrach logistycznych i zakładach produkcyjnych. Koła aluminiowo-poliuretanowe stosowane są do sprzętu o dużym obciążeniu – od 600 do 1800 kg. W naszej ofercie dostępne są koła o średnicy 80 mm, 100 mm, 125 mm, 150 mm, 160 mm, 200 mm i 250 mm.  Występują w różnych typach obudowy: skrętna, skrętna z hamulcem oraz stała.

 

Koła aluminiowo-poliuretanowe przeznaczone są do dużych obciążeń. Najczęściej wykorzystywane są przez producentów wózków magazynowych, wózków paletowych, platform transportowych. Użyty bieżnik poliuretanowy chroni posadzki betonowe przed zniszczeniem, nie pozostawia śladów i jest odporny na ścieranie i pękanie.

 

Podpowiadamy:

Obudowy skrętne z hamulcem potocznie nazywane są też kółkami obrotowymi z hamulcem, kółkami z blokadą lub fachowo - zestawami kołowymi z hamulcem. Zestaw kołowy zawiera koło i widelec z mechanizmem obrotowym. Kupując jeden zestaw kołowy - otrzymasz 1 koło z obudową.

 

 

Polecane
pixel