Pomagamy w doborze odpowiednich kół. Zapraszamy do kontaktu. Infolinia tel. 531 352 330

 

Kółka do platformy motocyklowej - jakie wybrać?

2018-04-10
Jakie kółka nadają się najlepiej do platformy motocyklowej? Z naszych doświadczeń i opinii naszych klientów najlepiej sprawdzaja się kółka twarde - poliamidowe. Gwarantują one odpowiednią nośność i łatwość przetaczania platformy z motocyklem po posadzce betonowej. Dodatkowo nie odkształcaja się przy długim postoju w jednym miejscu - co może mieć miejsce w przypadku kółek z oponką gumwą. Najczęściej kupowane są kółka o średnicy 80mm w obudowie skrętnej na pojedynczą śrubę KJE-POB 80S  oraz wersja z dodatkowym hamulcem KJE-POB 80S-HC.  Polecamy także koła skrętne w obudowie z płytką montażową na cztery otwory w wersji z hamulcem i bez hamulca KPE-POB 80S-HC i KPE-POB 80S

Inną propozycją są kółka do platformy na motocykl z podwójnym kołem poliuretanowym o nośności 100kg na koło. Zaletą tych kół jest mała średnica - 50mm i wysokość całkowita ok 70mm.

Wózek do parkowania motocykla to niezwykle przydatne urządzenie zwłaszcza gdy dysponujemy ograniczoną powierzchnią garażową. Wózkiem można przesuwać motocykl w dowolnym kierunku. Dzięki temu, że platforma przesuwa się na kółkach obrotowych, można go zaparkować w wybranym miejscu używając niewielkiej siły. Garażowanie motocykla w sezonie i poza sezonem motocyklowym może być łatwe i wygodne.
pixel