Pomagamy w doborze odpowiednich kół do dużych obciążeń. Infolinia tel. 531 352 330

 

Koła skrętne z bieżnikiem do dużych obciążeń Kielce CASTORS.PL

Kółka przemysłowe do dużych i bardzo dużych obciążeń

Kółka i zestawy kołowe jezdne z bieżnikiem poliuretanowymKółka do dużych obciażeń aluminiowo gumoweKoła do bardzo dużych obciążeń żeliwne z bieżnikiem poliuretanowymKółka przemysłowe do średnich obciążeńKoła i zestawy kołowe pneumatyczne z oponą dętkowąZestawy kołowe WTE średnie obciążenieKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem Ślizgowe KPE-POB SKoła i zestawy poliamidowe kółka skrętne z hamulcem KULOKOWE KPE-POB KZestawy z kołem poliamidowym WZMACNIANE KPM POB KZestawy kołowe POGES kółka z gumą niebrudzącąZestawy kołowe przemysłowe KPM-POGES wzmacnianeKółka z nóżką - stopką wysuwanąKółka aparaturowe i meblowe do małych obciążeńKółka podwójne aparaturowe do dużych obciążeń Zestawy kołowe kołka w obudowie nierdzewnej INOXKółka koła nierdzewne w obudowach INOX

 

Zestawy kołowe z elastycznymi oponami

Koła i zestawy z elastycznymi oponami to dział, który zawiera koła typu ALGE jak i nowo wprowadzony do oferty rodzaj kół WTE. W ofercie znajdziemy również znane wcześniej już koła typu POGES.

Do naszego sklepu wprowadziliśmy wiele nowego asortymentu z kategorii zestawów z elastycznymi oponami. Bardzo polecamy ten wybór gdyż stanowi on bardzo atrakcyjną alternatywę dla kół i zestawów z kołem poliamidowym.

Parametry poszczególnych zestawów z kołem elastycznym, w zależności od rodzaju zastosowanego koła są bardzo różne:
– średnica kół zawiera się w przedziale 80 - 250 mm,
– nośność to min. 90 kg a max. 500 kg.
– należy także zaznaczyć iż wszystkie rodzaje kół z omawianego rozdziału są łożyskowane w kole łożyskami kulkowymi.

Po analizie tylko jednego rozdziału widać, iż firma Rader poszła w znakomitym kierunku i stworzyła bardzo bogatą ofertę kół i zestawów z oponami elastycznymi.

pixel